půjčovna Herlíkovice

Vyzkoušejte sjezd na terénních koloběžkách z hřebenů Krkonoš nebo výlet ve volném terénu. 

Terénní koloběžku Vám půjčíme, vyjedete lanovkami na Černou horu, Žalé, Pláně, nebo Vás vyvezeme na Strážné nebo Špindlerovu boudu a pak už Vás čeká nevídaný sjezd, jak po asfaltových, tak i lesních cestách. Pokud nebudete chtít jet jen z kopce dolů, ale na koloběžce se projet i po rovině, případně do kopce doporučíme Vám různé trasy v okolí Vrchlabí, Špindlerova Mlýna, Janských Lázní, tak Vám půjčíme koloběžku trekovou. 

Crossové koloběžky a sjezdové koloběžky    

Možnost ježdění po běžných trasách

Zabezpečení servisním technikem

 
 

Krkonošská rozhledna Žalý, Vrchlabí - Herlíkovice

V Krkonoších naleznete mnoho vyhlídkových míst. Rozhledna na vrcholu kopce Žalý, je však jedinou kamennou rozhlednou v těchto českých horách. Rozhlednu císaře Františka Josefa – jak zní její oficiální jméno, nechal postavit v roce 1890 hrabě Harrach.Za dobré viditelnosti můžete vidět nejen všechny důležité body v Krkonoších, jako je Kotel, Sněžka, Luční hora či Černá hora, ale také Hradec Králové, Turnov a údajně prý i Prahu.Na Žalý vede mnoho cest různých obtížností. Můžete se vydat z parkoviště Benecko – Zlatá vyhlídka po červené turistické značce, z Křížovek po žluté a pak od Úbočí Předního Žalého opět po červené. Nejoblíbenější cesta na Žalý je lanovkou z Herlíkovic, která vás vysadí přímo u rozhledny.Na vrcholu je také nově zrekonstruovaná restaurace, kde se můžete posilnit na další cestu.

kamenná rozhledna Žalý z roku 1892 

z rozhledny je krásný výhled na Krkonoše i do širokého okolí z výšky 1 019 m.n.m

pouhých 50 m od horní stanice lanové dráhy Žalý 

otevřeno 10-16 hod. (za příznivého počasí)

Vlastní kolo na cestách má sice své výhody.

Pokud ale plánujete výlet do Krkonoš, nebo chcete zajistit firemní akci, můžete kola s klidným svědomím nechat doma. Najdete nás v Herlíkovicích, Špindlerově Mlýně, Doksech - Máchovo jezero.Nabízíme Vám horská kola pro skupiny až 150 lidí, pro jednotlivce, dále také sjezdová kola. Specializujeme se na zajištění firemních akcí a pořádání skupinových výletů s průvodci. Kola si můžete zapůjčit přímo u nás v půjčovně, nebo Vám kola dovezeme kamkoliv na smluvené místo. Samozřejmostí je zajištění kompletního cykloservisu naším mechanikem.Výlet na kolech s profesionálním instruktorem – průvodcem, pro Vás bude zážitkem na jaký se jen tak nezapomíná. Jako místní rodáci Krkonoš, Vám rádi poradíme s výběrem vhodných tras jak pro kondiční projížďku spojenou s poznáváním přírodního bohatství Krkonoš, tak pro výkonnostní cyklistiku. Máme zkušenosti s pořádáním akcí v lokalitách po celé ČR i v  zahraničí.Naší specializací je také instruktáž pro zájemce o sjezdová kola včetně praktických vyjížděk v areálech Herlíkovice a Špindlerův Mlýn.

 

Přijeďte vyzkoušet naší NOVINKU ELEKTROKOLA!  

Do Hotelu Bellevue (Doksy u Máchova jezera), Herlikovic, Špindlerova Mlýna, nebo do naši dalších půjčoven. Nabízíme City kola - dámská ELEKTRA 26" a pánská ELEKTRON 28" a horská kola Apache. Tak neváhejte a přijeďte, krásně se na nich jezdí, elektromotor opravdu pomáhá.

infolinka:
+420 605 034 467
+420 737 222 456
SKIAREÁL HERLÍKOVICE
Za Řekou 370, 543 02 Vrchlabí 4
e-mail:

sportmixer@seznam.cz
info@herlikovice.cz
www.herlikovice.cz

GPS: 50°39'35"N 15°35'52"E

Koukněte na FacebookKoukněte na TwitterObjednávky dotazy  Koukněte na naše videa