koloběžky

Vyzkoušejte sjezd na terénních koloběžkách z hřebenů Krkonoš nebo výlet ve volném terénu

Terénní koloběžku Vám půjčíme, vyjedete lanovkami na Černou horu, Žalé, Pláně, nebo Vás vyvezeme na Strážné nebo Špindlerovu boudu a pak už Vás čeká nevídaný sjezd, jak po asfaltových, tak i lesních cestách. Pokud nebudete chtít jet jen z kopce dolů, ale na koloběžce se projet i po rovině, případně do kopce doporučíme Vám různé trasy v okolí Vrchlabí, Špindlerova Mlýna, Janských Lázní, tak Vám půjčíme koloběžku trekovou. 

Připravili jsme pro Vás ideální trasu v okolí Špindlerova Mlýna. 

Je vhodná spíše pro méně zdatné cyklisty, nebo rodiny s dětmi. Cesta se skládá z dvou výjezdů lanovou dráhou. Charakter tratě je přízpůsoben pro odpočinkovou a bezpečnou jízdu z kopce. Trať je vhodná též pro koloběžky. Při sportovní jízdě máme vyzkoušeno, že trasu zvládnete za méně než 2 hodiny. Ve stylu rodinného výletu zvládnete tuto cestu do 4 hodin. Zapůjčíte-li si u nás kolo nebo koloběžku, máte lanovou dráhu v Herlikovicích zcela zdarma. Po celou dobu co budete na této trase, Vám zajistíme případný cykloservis a v případě, že již opravdu z jakéhokoliv důvodu nebudete chtít jet dál, přijedeme pro Vás a dovezeme Vás na místo, odkud jste vyrazili.

 

Zavolejte nám, nebo nám napište a my Vám kolo nebo koloběžku v okolí Vrchlabí, Špindlerova Mlýna nebo Máchova jezera přivezeme na domluvené místo. U nás je doprava zcela zdarma.

  Koukněte na FacebookKoukněte na TwitterObjednávky dotazy  Koukněte na naše videa

 

Upřesnit hledání