lyžařská škola

 

 

 

 

 

 

Nově otevíráme lyžařskou školu SportMixer ve Špindlerově Mlýně a Vrchlabí, naši instruktoři mají nejvyšší certifikace a přenáší do praxe nejmodernější Rakouské metodiky. 

 

Jsme v asociaci ACSI.

Lyže, ski, dvě prkénka která hýbou světem hlavně od minulého století. Náznaky něčeho, co bychom mohli dnes označit za počátky lyžování existují již na kresbách starých cca 4-5 tisíce let. Lyže původně sloužily k přesouvání materiálu po sněhu a sportovní vyžití, tak jak jej známe dnes přišlo až o mnoho let později. V roce 1936 se sjezdové lyžování poprvé objevilo v programu olympijských her a v roce 1967 vznikl každoroční Světový pohár v alpském lyžování. ACSI je jedno z nejkvalitnějších vzdělávacích středisek instruktorů lyžování v České Republice. Disponuje základnou více než 20 lektorů s mezinárodní působností, pravidelně se účastní zahraničních akcí a účastí na kurzech ACSI máte garanci toho nejkvalitnějšího vzdělání, které můžete v současnou chvíli dostat.

 

Lyžařská škola SportMixer a její instruktoři si zakládají na vyuku podle nejmodernějších rakouské metodiky. V případě zájmu Vás vyzvedneme i kompletně vybavíme lyžařským vybavením. Nemusíte tak na nic myslet a můžete se plně ponořit do lyžování. A jak jistě sami zjistíte, s námi Vás to bude nejen bavit, ale i rychle zvládnete všechny základní lyžařské kroky.

 

Bedřichov 17
543 51 Špindlerův Mlýn

Tel: +420 605 034 467
E-mail: sportmixer@seznam.cz

www.sportmixer.eu

GPS: 50.7265808N, 15.6034347E

 

Koukněte na FacebookKoukněte na TwitterObjednávky dotazy Koukněte na naše videa