půjčovna Herlíkovice

Naše nová půjčovna lyží Vám nabízí lyžařské vybavení plně srovnatelné s alpskými zeměmi, ale za lidové ceny. Nabízíme Vám carvingové lyže od aktuálních topmodelů, přes sportovní lyže, až po lyže pro začátečníky za bezkonkurenční ceny. Poradíme začátečníkům i rodičům svých ratolestí se zapůjčením lyžařského a snowboardového vybavení.

 

Nechce se Vám chodit daleko od hotelu či pensionu k nám do půjčoven?  Rádi si pro Vás přijedeme, vybavíme lyžařským vybavením a dovezeme na kopec nebo zpátky. Tuto službu u nás využívají hlavně rodiny s dětmi, nebo větší skupiny a je zcela zdarma!

 

K dispozici máme nejen lyže ale i běžky, snowboardy, sáňky, bigfooty, freeride a freestyle lyže a doplňky (přilby, chrániče páteře).

Protože chápeme, že není jednoduché vybavit celou rodinu nebo větší skupinu za co nejmenší cenu, nabízíme Vám bezkonkurenční ceny za vybavení, třeba jen na jeden den, ale také bezkonkurenční ceny na více dnů, k tomu další slevy pro rodiny a skupiny.

Půjčujeme jednotlivé věci nebo celé sety. Můžete si u nás zapůjčit vybavení i dlouhodobě a to od listopadu do března.

Přijeďte osobně nebo si objednejte vybavení formou e-mailu nebo nám zavolejte. Poté vybereme odpovídající vybavení a popřípadě odvezeme na kopec.

Těšíme se na Vás!

 

 

PŮJČOVNA - HERLÍKOVICE

Za Řekou 370, 543 02 Vrchlabí 

Tel: +420 605034467
E-mail: sportmixer@seznam.cz

 

GPS: 50.6618769N, 15.5961133E

Koukněte na FacebookKoukněte na TwitterObjednávky dotazy Koukněte na naše videa