SKUPINY ZIMA

Zabýváme se kompletní organizaci a zabezpečení sportovních akcí a aktivit pro sportovní agentury a privátní akce již 10let. Zajišťujeme program pro sportovní teamy.
Specializujeme se na lyžařské a cyklistické půjčovny, kterými zabezpečujeme akce v počtu 20 - 200 lidí po celé ČR.

Věříme, že i cenová nabídka pro Vaše aktivity Vás pozitivně osloví a bude pro budoucí možnou spolupráci jednou z dalších výhod pro pořádání sportovních aktivit.

     

  V oblasti přípravy a realizace firemních akcí spolupracujeme s více společnostmi jako je K+K, Jimatour | travel agency, Yellow poit s.r.o., které realizují firmní akce, o kvalitě a úrovni poskytovaných služeb se již přesvědčila celá řada spokojených klientů z řad českých a mezinárodních firem a škol. 

Standardem práce společností  je poskytnutí plného servisu při přípravě jakéhokoliv školícího, sportovního či prezentačního programu – nabídka je vždy sestavena přesně podle Vašich potřeb a představ.Jednotlivé kroky přípravy definuje manažer projektu s klientem – program tak vzniká ve vzájemné symbióze požadavků klienta a kreativity se zkušenostmi manažera projektu.Cílem je maximální komfort pro klienta, který tak získá prostor pro vlastní vzdělávání či pobyt plný zábavy, adrenalinu a relaxace.

Vytvoříme akci podle vašich požadavků. Naši instruktoři mají několikaletou praxi s teambuildingovými aktivitami a skupinami různého složení.